Zadavatel/Zpracovatel ODS

Postavme kraj
na nohy!

Lubomír Traub, MSc.kandidát na hejtmana

Změňme to spolu

Logo ODS

Naši lidé

Štěpán Chludil

OSVČ

Bydliště: Zlín

Politická příslušnost: Občanská demokratická strana

Jakou mám vizi, proč kandiduji

Nelíbí se mi, kam politika v naší zemi směřuje. Populistická hesla přehlušují rozumný program, náklady na řízení státu se zvyšují a občané mají čím dál méně volnosti. Peníze se proinvestovávají, místo toho, aby se investovaly rozumně. Chci tomuhle v našem kraji zabránit. Chci, aby politici a úředníci pracovali pro lidi a aby byl náš kraj dobrým místem pro život.

Co chci změnit v regionu

Chci, aby se nastolila v první řadě slušná a konstruktivní komunikace, která se z úřadu vytratila. Jak na lince kraj - občan, tak mezi jednotlivými krajskými zatupiteli a úředníky. Nechci populistická a nepodložená tvrzení a osobní útoky.

Jakým oblastem se mohu se svou odborností věnovat

Svým zaměřením mám nejblíže ke sportu. V kraji nás však nejvíce trápí jiná témata. Doprava a investice jsou z mého pohledu nejpalčivější problémy, kterým se musíme věnovat. V těsném závěsu je pak zdravotnictví, které právě s investicemi úzce souvisí.

Profesní CV

Gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín, od roku 2012 OSVČ, od roku 2018 jednatel společnosti se zaměřením na marketing, v ODS od roku 2013.

Osobní profil

Svobodný, bezdětný. Sport - fotbal, lyžování, horská turistika, motorsport. Práce na zahradě.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace