Zadavatel/Zpracovatel ODS

Postavme kraj
na nohy!

Lubomír Traub, MSc.kandidát na hejtmana

Změňme to spolu

Logo ODS

Naši lidé

Petr Nachtmann

manažer

Bydliště: Vidče

Politická příslušnost: Občanská demokratická strana

Jakou mám vizi, proč kandiduji

Jelikož jsem mladý člověk a od 20ti let pracují s mládeží ohledně sportu, nelíbí se mi, jak stát vede školství a sport v této moderní době. Školství mi přijde zastaralé 20 let zpět. Další věc, která by se měla změnit, je rozdělování dotací ohledně sportu jak v městských rozpočtech, tak státních.

Co chci změnit v regionu

Dopravní infrastrukturu. Bydlení pro mladé lidi, které je zvláště ve VM tragické. Daleko více sportovních hřišť + menší sportovní haly, které bude 100% využitelné.

Jakým oblastem se mohu se svou odborností věnovat

Kromě mé práce v Rodinném pivovaru Bernard a.s., jsem již od 20ti let trenérem mládeže a mužů v basketbale ve Valašské Meziříčí, taky bych se chtěl věnovat rozvoji mládeže nejen ve sportu.

Profesní CV

Střední hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm s maturitou. Jednoletá jazyková škola zakončení závěrečnou zkouškou. Od roku 2004 – 2008 provozní v Restauraci Asiana ve Valašské Meziříčí. Od roku 2009 až nyní obchodní reprezentant v Rodinném pivovaru Bernard a.s. Od roku 2005 trenér basketbalu ve Valašské Meziříčí. V politice jsem od podzimu 2019.

Osobní profil

Ženatý, 1 dítě. Basketbal, běh, posilovna, lyžování, badminton. Jízda v rychlých autech, cestování.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace