Zadavatel/Zpracovatel ODS

Postavme kraj
na nohy!

Lubomír Traub, MSc.kandidát na hejtmana

Změňme to spolu

Logo ODS

Naši lidé

Milan Foukal

jednatel společnosti

Bydliště: Zlín

Politická příslušnost: Občanská demokratická strana

Jakou mám vizi, proč kandiduji

V současné době jsem členem Sportovní komise a Správní rady fondu pro tělovýchovu a sport při MMZ a zároveň členem výboru Sportovních klubů. Celý život se věnuji sportu a práci v něm a v návaznosti na práci při MMZ bych chtěl pokračovat v práci pro sport i na krajské úrovni.

Co chci změnit v regionu

Mám za to, že jedním z nejpalčivějších problémů regionu je doprava. Změnit by se mělo především dopravní napojení na centra, jenž ovlivňují život obyvatel. V návaznosti na dotace do sportu, přerozdělovaných státem, bych se chtěl na krajské úrovni zasadit o jejich co nejefektivnější využití.

Jakým oblastem se mohu se svou odborností věnovat

Jsem majitelem firmy, která řadu let působí ve stavebnictví. Mám zkušenosti s komunální politikou, jsem členem majetkové komise, ale primárně se věnuji sportu a mládeži.

Profesní CV

Střední průmyslová škola, jednatel společnosti na provádění a odstraňování staveb.

Osobní profil

Ženatý, 49 let, v současné době s manželkou vychováváme 17 letého syna. Vždy jsem se řídil Baťovskými hesly a odkazy rodiny Baťů. Mimo podnikání se věnuji aktivně sportu, rád zajdu do divadla a mezi mé největší záliby patří sbírání karibských rumů. Dále se věnuji práci v oddílu zlínské házené a k mým zálibám patří také chataření.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace