Zadavatel/Zpracovatel ODS

Postavme kraj
na nohy!

Lubomír Traub, MSc.kandidát na hejtmana

Změňme to spolu

Logo ODS

Naši lidé

Mgr. Pavel Horák

starosta města Morkovice - Slížany

Bydliště: Morkovice - Slížany

Politická příslušnost: bez politické příslušnosti

Jakou mám vizi, proč kandiduji

Nelíbí se mi současný vývoj. Stav, kdy se místo věcného a odborného řešení problému vydávají další a další předpisy s podivnou představou, že nějaké nařízení problém vyřeší, je alarmující. Kraje i celý stát mají být pro občany oporou a ne byrokratickou přítěží.

Co chci změnit v regionu

Zlínský kraj by měl svým občanům nabízet dostatek pracovních příležitostí v oborech s vysokou přidanou hodnotou. Chybí menší průmyslové zóny v mnoha okrajových částech kraje.

Jakým oblastem se mohu se svou odborností věnovat

Už 26 let pracuji jako starosta a proto bych chtěl využít své zkušenosti v oblasti strategického plánování. Jsem přesvědčený, že jedině jasně definované cíle s měřitelnými výstupy a jasně danou odpovědností za jejich splnění jsou zárukou zdárného vývoje našeho kraje.

Profesní CV

Jsem absolvent přírodovědecké fakulty dnešní Masarykovy univerzity v Brně, od roku 1986 učitel, od roku 1994 starosta města Morkovice-Slížany.

Osobní profil

Ženatý, dvě děti. Sport, historie, filmování.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace