Zadavatel/Zpracovatel ODS

Postavme kraj
na nohy!

Lubomír Traub, MSc.kandidát na hejtmana

Změňme to spolu

Logo ODS

Naši lidé

Marek Andrýsek

OSVČ

Bydliště: Kroměříž

Politická příslušnost: Občanská demokratická strana

Jakou mám vizi, proč kandiduji

V průběhu celého porevolučního období se starám sám o sebe. Od státu nechci nic, než jistotu bezpečnosti. Stát má hájit naši státní suverenitu. Zrušit by se měly všechny dotace a přerozdělování, protože vedou akorát ke korupci. Politici se předhání v tom, kdo nabídne svým voličům víc sociálních dávek. ODS je v tomto aspoň umírněná, i když osobně bych podpořil ještě razantnější postup. Kandiduji proto, že je potřeba se osobně za takové názory postavit.

Co chci změnit v regionu

Nemyslím, že je nutné všechno měnit a bořit. Pokud se budou dodržovat dohody mezi stranami, půjde politika správným směrem. V oblasti samosprávy kraje musíme začít šetřit. Plánovat nesmyslné výdaje za situace nastávající krize je nesmysl. Ukazuje to akorát na to, že politici a úředníci jsou často odtržení od reality. Bude úplně stačit, když se vrátíme k realistické a střízlivé politice.

Jakým oblastem se mohu se svou odborností věnovat

Jsem malý soukromý podnikatel. Mám praktické zkušenosti s byrokracií, která otravuje všechny. Pomoci mohu především v tom, že ukážu papíry, které by se měly hodit do koše a už nikdy by je po nás nikdo neměl chtít.

Profesní CV

Jsem vyučený automechanik. Od dvaceti let podnikám.

Osobní profil

Jsem rozvedený, mám jednoho dospělého syna. Baví mě všechno kolem motosportu.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace