Zadavatel/Zpracovatel ODS

Postavme kraj
na nohy!

Lubomír Traub, MSc.kandidát na hejtmana

Změňme to spolu

Logo ODS

Naši lidé

Ing. Radim Kotrla

obchodní zástupce

Bydliště: Vsetín

Politická příslušnost: Občanská demokratická strana

Jakou mám vizi, proč kandiduji

Jsem člověk, kterému není jedno, co se ve společnosti, respektivě v mém okolí děje a v poslední době zvláště. Politika na všech úrovních, by měla kopírovat potřeby lidí, řídit se zdravým selským rozumem a ne být realizována za jinými účely.

Co chci změnit v regionu

Zlínský kraj má čtyři okresy, ve kterých dopravní infrastruktura je stále zoufalá a nepřichází žádná významná změna. Ba naopak se zdá, že tato problematika úplně zaniká. To má přímou návaznost na podporu cestovního ruchu, který zvláště v této době bude potřeba všemi možnými prostředky posílit.

Jakým oblastem se mohu se svou odborností věnovat

Dlouho dobu jsem působil ve školství, teď pracuji jako obchodní zástupce se zemědělskou technikou. Z toho vyplývá, že mě oba tyto směry zajímají a chtěl bych se v nich aktivně podílet. Dále jsem dlouhou dobu působil v různých komisích na komunální úrovni.

Profesní CV

Strojní průmyslovka, vysoká škola zemědělská. Z pracovních zkušeností učitel, posléze zástupce ředitele na střední škole, nyní obchodní zástupce s zemědělskou technikou. Působil jsem jako člen sportovní komise na Městském úřadě, ve správní radě Agentury pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., v dozorčí radě Vsetínské sportovní s.r.o..

Osobní profil

Ženatý, dvě děti. Turistika, cyklistika, společenské dění.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace