Zadavatel/Zpracovatel ODS

Postavme kraj
na nohy!

Lubomír Traub, MSc.kandidát na hejtmana

Změňme to spolu

Logo ODS

Naši lidé

Ing. Kateřina Kolbová

cukrářka

Bydliště: Zlín

Politická příslušnost: bez politické příslušnosti

Jakou mám vizi, proč kandiduji

Chtěla bych svou kandidaturou ukázat, že člověk nejde do politiky jen kvůli svým zájmům, ale bude sloužit ostatním lidem. Ve svém životě jsem naprosto šťastná a nic bych na něm neměnila. To však nemohu říct o současné politické scéně, která by potřebovala dle mého naprostou reformu. Nové tváře, nové vize a novou šanci.

Co chci změnit v regionu

O dopravě, zdravotnictví, infrastruktuře a školství mluví každý. Řeknu vám to otevřeně. Jsem mladá, akční holka, a proto bych ve Zlíně uvítala místa, kde člověk může bezvadně strávit svůj volný čas. Nemám na mysli obchodní centra, těch je zde až příliš. Wellness a fitness centra, zábavní a sportovní park. Vím moc dobře, že Zlíňané za tyto aktivity utrácí peníze mimo Zlín, protože tady není kde investovat... a to je škoda. Když už si lidé vydělají peníze ve Zlíně, ať je zde i utratí.

Jakým oblastem se mohu se svou odborností věnovat

Ráda bych pronikla do oblasti rozvoje a investic Zlína.

Profesní CV

Absolvovala jsem ekonomickou fakultu na Vysoké škole báňské, obor Účetnictví a daně. Jak účetní pracuji od roku 2016. Od roku 2019 provozuji řemeslnou živnost se zaměřením na cukrařinu. Doposud nemám žádné zkušenosti s aktivní politikou.

Osobní profil

Jsem svobodná a bezdětná. Baví mě moderní cukrařina, cestování, fitness a sport.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace