Zadavatel/Zpracovatel ODS

Postavme kraj
na nohy!

Lubomír Traub, MSc.kandidát na hejtmana

Změňme to spolu

Logo ODS

Naši lidé

Ing. Jarmil Cileček

manažer

Bydliště: Buchlovice

Politická příslušnost: Občanská demokratická strana

Jakou mám vizi, proč kandiduji

Nelíbí se mi, kam jsme se čtvrt století po revoluci dostali - bující státní aparát, všudypřítomní úředníci, nepřehledná houšť nařízení, regulací a zákazů. Chci takový stát, který garantuje bezpečí svých občanů, buduje infrastrukturu a nabízí kvalitní služby. Na to, aby stát strkal nos všude tam, kde ho napadne, je našich daní opravdu škoda.

Co chci změnit v regionu

Obyvatelé Zlínské kraje doplácejí na to, že stát není schopen efektivně a rychle budovat dopravní infrastukturu, především dálnice. Výsledkem je malá mobilita a z toho plynoucí nízké mzdy a málo pestrá nabídka pracovních příležitostí. Toto se musí změnit prioritně.

Jakým oblastem se mohu se svou odborností věnovat

Jako manažer s 30ti letou praxí v řídících pozicích a jako zakladatel úspěšné firmy ALUCAST rád pomohu v oblasti podnikání, v oblasti výchovy mládeže orientované na průmyslovou výrobu, která v současné době je hlavním tahounem národního hospodářství a nejinak tomu bude také v blízké budoucnosti.

Profesní CV

Strojní průmyslová škola strojírenská (1964 - 1967), VUT Brno fakulta strojní (1967 - 1972), hlavní metalurg MESITu (1974 - 1990), vedoucí slévárny FIMES Uh. Hradiště (1990 - 2000), zakladatel firmy ALUCAST (2000), jednatel společnosti ALUCAST (2000 - 2019), honorární ředitel ALUCASTu (od roku 2018), starosta městyse Buchlovice (1990 - 1991), člen ODS v Buchlovicích (1992 - 1995 a od roku 2019).

Osobní profil

Ženatý, dvě děti, pět vnoučat. Baví me fotografování a zahradničení.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace